Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

 
Adres : İsmetpaşa Mah. 1 Nolu Cad. No:3/B Şahinbey - Gaziantep - TÜRKİYE
Telefon : +90 (342) 230 25 48     
Fax : +90 (342) 220 92 01
E-Mail : kilic@kilicbobinaj.com
Sorularınız İçin Bize Yazın
Ad Soyad : Bir Değer Girmelisiniz.
E-Posta : Bir Değer Girmelisiniz.Geçersiz Format.
Telefon : Bir Değer Girmelisiniz.Geçersiz Format.
Fax :
Adres :
Mesajınız :  Bir Değer Girmelisiniz.En az 10 Karakter GirmelisinizEn Fazla 500 Karakter Girebilirsiniz.
   
 

EINHELL; DBK; STAYER; KRESS; KEN; FEL SPARKY; RTR; ROTHER; DEFORT; WAYER; NORA; FERM; EIBENSTOCK Elektrikli el aletleri Gaziantep yetkili servisi hizmetlerimiz ile tüm tamir bakım işlerinde müşterilerimizin yanındayız. servis@kilicbobinaj.com


Sitemiz üzerinden "Tamir Bakım Takip" sayfasını açarak, teslim kartınızda yazılı olan "Müşteri No ile Cihaz No" bilgilerini girip tamir bakımdaki ürününüzün son durumunu ve hakkındaki tüm bilgileri 7/24 online takip edebilirsiniz.


Einhell ve Dbk garantili tüm ürünlerinizi Doğu ve Güneydoğuanadolu bölgelerinden ücretsiz tamir bakımını yaptırmak için Ulaşım/Kargo bedeli ödemeden bize gönderebilrsiniz.Detaylı bilgi için lütfen bize ulaşın.


Online satış sitemiz oluşuna kadar satın almayı talep ettiğiniz tüm makine ve ürünler için satis@kilicbobinaj.com adresinden bize ulaşabilirsiniz.

 
 
Copyright © 2012 Kılıç Bobinaj Mak-San | www.gaziantephirdavat.com | www.gaziantepbobinaj.com | www.bobinajmarket.com | Her hakkı saklıdır. Tasarım & Uygulama: www.antebim.com