Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Kuruluş

 

          Kılıç Bobinaj Makine Sanayi olarak Eylül 2002 Tarihinde şuan hizmet göstermekte olduğu adresinde, Harun KILIÇ tarafından Gaziantep’te bobinaj atölyesi olarak faaliyete başladık.

          Tamir, bakım ve bobinaj işleriyle çalışmalar yapan firmamız 2003 yılı itibariyle gösterdiği kaliteli çalışmalardan dolayı çeşitli firmalarla anlaşarak Yetkili teknik servislik hizmetini başlattı ve yürütmekdedir.

          Mevcut hizmet potansiyelini hızla artıran firmamız 2004 yılı sonlarında bayii olarak makine satışlarına da start verdi ve müşterilerine markalı ürün satışlarıyla hizmet ağını genişletmiştir.

          Sayılı hizmetlerini halen sunmakta olan firmamız her geçen gün gücünü daha da artırarak edindiği tecrübeler ile profesyonel çalışmalar yapmaktadır.

 

EINHELL; DBK; STAYER; KRESS; KEN; FEL SPARKY; RTR; ROTHER; DEFORT; WAYER; NORA; FERM; EIBENSTOCK Elektrikli el aletleri Gaziantep yetkili servisi hizmetlerimiz ile tüm tamir bakım işlerinde müşterilerimizin yanındayız. servis@kilicbobinaj.com


Sitemiz üzerinden "Tamir Bakım Takip" sayfasını açarak, teslim kartınızda yazılı olan "Müşteri No ile Cihaz No" bilgilerini girip tamir bakımdaki ürününüzün son durumunu ve hakkındaki tüm bilgileri 7/24 online takip edebilirsiniz.


Einhell ve Dbk garantili tüm ürünlerinizi Doğu ve Güneydoğuanadolu bölgelerinden ücretsiz tamir bakımını yaptırmak için Ulaşım/Kargo bedeli ödemeden bize gönderebilrsiniz.Detaylı bilgi için lütfen bize ulaşın.


Online satış sitemiz oluşuna kadar satın almayı talep ettiğiniz tüm makine ve ürünler için satis@kilicbobinaj.com adresinden bize ulaşabilirsiniz.

 
 
Copyright © 2012 Kılıç Bobinaj Mak-San | www.gaziantephirdavat.com | www.gaziantepbobinaj.com | www.bobinajmarket.com | Her hakkı saklıdır. Tasarım & Uygulama: www.antebim.com