Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Servis & Tamir Bakım

 

          Servis hizmetlerimizi Eınhell, Dbk, RTR, Rother, Ken, Fel, Kress, Ferm, Defort, Stayer, Wayer ve Nora markalarına ait Elektrikli el aletleri olarak en iyi şekilde sunuyoruz.

          Farklı markaların elektrikli el aletlerinin tamir ve bakım hizmeti, her türlü bobinaj işleri, İnvertör kaynak makinaları tamir ve bakımları, trafolu kaynak makinesi sarım ve onarımını da vermekteyiz.

          Dinamolar, AC Motorlar, DC Motorlar ve Servo motorların tamir bakım ve sarım işleri, sağlamlık testlerinin yapılarak eksiklerinin giderilmeside hizmetlerimiz arasında yer almaktadır.

          Sitemizde Tamir Bakım sayfasından Müşteri No ve Cihaz No girerek siz değerli müşterilerimizin onarımı için servisimize getirdiği tüm cihazlarının son durumlarını ve hakkındaki tüm bilgilerini takip edebilmesini sağlıyoruz.  Sektörümüzde ki bir ilki ve teki sunarak bu farktan tüm yol arkadaşlarımızı yararlandırmaktyız.

          Hızlı ve anlaşılabilir, yedek parça konusunda stoklu çalışma ilkesi ve yıllanmış iş tecrübesinden yola çıkarak çözüm odaklı hizmetimizi siz değerli müşterilerimize sunmak bizi her zaman daha zinde tutmaya devam edecektir.         

          Servislik , tamir ve bakım konularında tüm soru ve önerileriniz için servis@kilicbobinaj.com mail adresinden bizimle irtibata geçebilirsiniz.

 

EINHELL; DBK; STAYER; KRESS; KEN; FEL SPARKY; RTR; ROTHER; DEFORT; WAYER; NORA; FERM; EIBENSTOCK Elektrikli el aletleri Gaziantep yetkili servisi hizmetlerimiz ile tüm tamir bakım işlerinde müşterilerimizin yanındayız. servis@kilicbobinaj.com


Sitemiz üzerinden "Tamir Bakım Takip" sayfasını açarak, teslim kartınızda yazılı olan "Müşteri No ile Cihaz No" bilgilerini girip tamir bakımdaki ürününüzün son durumunu ve hakkındaki tüm bilgileri 7/24 online takip edebilirsiniz.


Einhell ve Dbk garantili tüm ürünlerinizi Doğu ve Güneydoğuanadolu bölgelerinden ücretsiz tamir bakımını yaptırmak için Ulaşım/Kargo bedeli ödemeden bize gönderebilrsiniz.Detaylı bilgi için lütfen bize ulaşın.


Online satış sitemiz oluşuna kadar satın almayı talep ettiğiniz tüm makine ve ürünler için satis@kilicbobinaj.com adresinden bize ulaşabilirsiniz.

 
 
Copyright © 2012 Kılıç Bobinaj Mak-San | www.gaziantephirdavat.com | www.gaziantepbobinaj.com | www.bobinajmarket.com | Her hakkı saklıdır. Tasarım & Uygulama: www.antebim.com