Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Satış & Pazarlama

  Eınhell, Dbk, Sparky, Eibenstock, RTR Rother, Ken, Fel, Kress, Ferm, Defort, Stayer, Wayer,  Nora markaları ön planda olmak üzere talep doğrultusunda diğer tüm markaların da toptan ve perakende satışını, ayrıca aksesuarları, bobinaj malzemesi elektrikli el aletleri yedek parça satışları yapmaktayız.

          Tüm satış hizmetlerimizde kullanıcı potansiyeline yönelik tespitte bulanarak, ihtiyaç olan ürünü sunuyoruz. Çünkü satış demek bizi terch eden müşterilerimiz, bizim için bizimle çalışan yol arkadaşlarımızın ihtiyacına doğrudan hitap edebilmektir.

          Müşterilerimizin doğru kriterlere uygun, sağlam, satış sonrası güvencesi olan garantili, iş yükünü hafifletip, kullanacağı alana göre, bütçesini yormayacak cihaz seçimini yapması doğrultusunda çalışarak memnuniyetini kazanmaktır bizim satıştaki ilk ilkemiz.

          Ürünler ve satış konularıyla ilgili tüm soru ve önerileriniz için bizimle satis@kilicbobinaj.com mail adresinden irtibata geçebilirsiniz.

 

EINHELL; DBK; STAYER; KRESS; KEN; FEL SPARKY; RTR; ROTHER; DEFORT; WAYER; NORA; FERM; EIBENSTOCK Elektrikli el aletleri Gaziantep yetkili servisi hizmetlerimiz ile tüm tamir bakım işlerinde müşterilerimizin yanındayız. servis@kilicbobinaj.com


Sitemiz üzerinden "Tamir Bakım Takip" sayfasını açarak, teslim kartınızda yazılı olan "Müşteri No ile Cihaz No" bilgilerini girip tamir bakımdaki ürününüzün son durumunu ve hakkındaki tüm bilgileri 7/24 online takip edebilirsiniz.


Einhell ve Dbk garantili tüm ürünlerinizi Doğu ve Güneydoğuanadolu bölgelerinden ücretsiz tamir bakımını yaptırmak için Ulaşım/Kargo bedeli ödemeden bize gönderebilrsiniz.Detaylı bilgi için lütfen bize ulaşın.


Online satış sitemiz oluşuna kadar satın almayı talep ettiğiniz tüm makine ve ürünler için satis@kilicbobinaj.com adresinden bize ulaşabilirsiniz.

 
 
Copyright © 2012 Kılıç Bobinaj Mak-San | www.gaziantephirdavat.com | www.gaziantepbobinaj.com | www.bobinajmarket.com | Her hakkı saklıdır. Tasarım & Uygulama: www.antebim.com