Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Müşteri Memnuniyeti

Çalışmalarımızda müşteri memnuniyeti her zaman daha önemli olduğundan kriterlerimizi bizimle birlikte çalışmak isteyen müşterilerin ihtiyaçlarına göre uygulamak, istek ve şikayetleri dikkate alarak yenilikçi olmak prensiplerimizdir.

          Tamir ve bakımda müşteriyi detaylar konusunda bilinçlendirerek en hızlı çözümü sunmak, satışta müşterinin çalışma potansiyeline uygun ürünün tespiti doğrultusunda doğru satışı yapmak,  Fiyatlandırmada cazip fiyat ve çeşitli ödeme seçenekleri ile kazançtan önce hizmet ağırlığı, servis hizmetinin kendi bünyesinde bulunmasıyla müşteriye daha verimli bir satış sonrası hizmet güvencesi vererek müşterilerimizin bizimle çalışmaktan memnun olduğunu görmek bizi de memnun etmektedir ki bu doğrultuda firmamız için en önemli kazançtır müşteri memnuniyeti.

         Faliyetlerimiz noktasında tüm çalışmalarımızla ilgili soru ve önerileriniz için bizimle kilic@kilicbobinaj.com mail adresinden irtibata geçebilirsiniz.

 

EINHELL; DBK; STAYER; KRESS; KEN; FEL SPARKY; RTR; ROTHER; DEFORT; WAYER; NORA; FERM; EIBENSTOCK Elektrikli el aletleri Gaziantep yetkili servisi hizmetlerimiz ile tüm tamir bakım işlerinde müşterilerimizin yanındayız. servis@kilicbobinaj.com


Sitemiz üzerinden "Tamir Bakım Takip" sayfasını açarak, teslim kartınızda yazılı olan "Müşteri No ile Cihaz No" bilgilerini girip tamir bakımdaki ürününüzün son durumunu ve hakkındaki tüm bilgileri 7/24 online takip edebilirsiniz.


Einhell ve Dbk garantili tüm ürünlerinizi Doğu ve Güneydoğuanadolu bölgelerinden ücretsiz tamir bakımını yaptırmak için Ulaşım/Kargo bedeli ödemeden bize gönderebilrsiniz.Detaylı bilgi için lütfen bize ulaşın.


Online satış sitemiz oluşuna kadar satın almayı talep ettiğiniz tüm makine ve ürünler için satis@kilicbobinaj.com adresinden bize ulaşabilirsiniz.

 
 
Copyright © 2012 Kılıç Bobinaj Mak-San | www.gaziantephirdavat.com | www.gaziantepbobinaj.com | www.bobinajmarket.com | Her hakkı saklıdır. Tasarım & Uygulama: www.antebim.com