Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Hedef İlkemiz

Öncelikli hedefimiz siz değerli Müşterilimizin beğenisini kazanmak ve sizlere daha verimli bir hizmet sunabilmektir. Çalışma sahasını ve ürün çeşitlerini kendi branşına uygun genişleterek daha hızlı çözümlerle ulaştırmaktır.

          Kendi sektöründe marka haline gelerek tercih edilen güvenilir bir firma olmakla ve bu güveni kaybetmemek için her zaman daha iyi nasıl olabilirim düşüncesi ile çalışmalarında sizlerin istek ve şikâyetlerine önem vererek yenilikçi adımları teknolojinin ve tecrübenin getirdikleriyle harmanlayıp hızını kaybetmeksizin yoluna siz müşterimizle dürüstçe ilerlemek her zaman ilk hedefimizdir.

          Bizimle çalışmayı tercih ettiğiniz için teşekkürlerimizi sunar, işlerinizde başarı ve bol kazançlar dileriz. 

Saygılarımla; Harun KILIÇ

 

EINHELL; DBK; STAYER; KRESS; KEN; FEL SPARKY; RTR; ROTHER; DEFORT; WAYER; NORA; FERM; EIBENSTOCK Elektrikli el aletleri Gaziantep yetkili servisi hizmetlerimiz ile tüm tamir bakım işlerinde müşterilerimizin yanındayız. servis@kilicbobinaj.com


Sitemiz üzerinden "Tamir Bakım Takip" sayfasını açarak, teslim kartınızda yazılı olan "Müşteri No ile Cihaz No" bilgilerini girip tamir bakımdaki ürününüzün son durumunu ve hakkındaki tüm bilgileri 7/24 online takip edebilirsiniz.


Einhell ve Dbk garantili tüm ürünlerinizi Doğu ve Güneydoğuanadolu bölgelerinden ücretsiz tamir bakımını yaptırmak için Ulaşım/Kargo bedeli ödemeden bize gönderebilrsiniz.Detaylı bilgi için lütfen bize ulaşın.


Online satış sitemiz oluşuna kadar satın almayı talep ettiğiniz tüm makine ve ürünler için satis@kilicbobinaj.com adresinden bize ulaşabilirsiniz.

 
 
Copyright © 2012 Kılıç Bobinaj Mak-San | www.gaziantephirdavat.com | www.gaziantepbobinaj.com | www.bobinajmarket.com | Her hakkı saklıdır. Tasarım & Uygulama: www.antebim.com